Termíny 2013

Začíname robiť update tabuľky s termínmi na sezónu 2013. Väčšinou sa jedná iba o nové dátumy, propozície budeme aktualizovať priebežne po ich vydaní organizátormi pretekov. Stav aktualizácie je popísaný na stránke každých pretekov v riadku Update. Ďalšie dôležité termíny – najmä dátumy platby štartovného – sú uvedené aj v zozname termínov.

Na základe viacerých žiadostí sme do kalendára pridali aj niekoľko zaujímavých pretekov v Taliansku a Švajčiarsku, po oznámení termínov ešte doplníme podujatia vo FrancúzskuSlovinsku a Poľsku. Z časových dôvodov sú všetky tieto preteky prelinkované iba na ich domovskú stránku, bez sumarizácie v slovenskom jazyku. Jedná sa hlavne o informáciu pre tých, ktorí neváhajú kvôli zážitku precestovať niekoľko stoviek kilometrov. Z veľkého výberu sme sa snažili vyselektovať podujatia so zaujímavými trasami a profilmi, ak poznáš dobré preteky, ktoré v tabuľke chýbajú, napíš nám.

Stránka prešla aj menšou kozmetickou zmenou vzhľadu, pod hlavičku sme umiestnili niekoľko cyklistických a jednu triatlonovú linku, pre priaznivcov Facebooku pribudlo na každej stránke tlačítko Zdieľať, v tabuľke s termínmi sa po nabehnutí kurzoru nad text km/hm zobrazia dĺžky trás na daných pretekoch.

  0 COMMENTS
Novinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *