Pridaj nové podujatie

Pôvodne mali podujatia zverejnené v kalendári svoje vlastné podstránky, na ktorých boli uvedené najdôležitejšie informácie z ich propozícií, napr. čas a miesto štartu, cieľa, registrácie, dĺžku a profil trás, linky na online registráciu a výsledky, predpoveď počasia atď. Po vypuknutí covidu sa preteky často na poslednú chvíľu rušili alebo sa presúvali ich termíny na neskôr a tieto zmeny som nestíhal vždy načas aktualizovať. Preto som sa rozhodol všetky podujatia presmerovať z kalendára priamo na ich weby s predpokladom, že organizátori pretekov akékoľvek zmeny okamžite zverejnia na stránke a záujemcovia o účasť budú mať vždy aktuálne informácie z prvej ruky. Z tohto dôvodu som trochu upravil aj podmienky pridania nových podujatí:

Ak chceš do kalendára pridať nové preteky, pošli mi na cestnemaratony@gmail.com odkaz na ich internetovú stránku s propozíciami, na ktorú ich po zverejnení presmerujem.

Podujatie bude zaradené do kalendára, ak spĺňa tieto základné podmienky:

  • Internetová stránka podujatia musí byť napísaná v slovenskom, českom, nemeckom alebo anglickom jazyku. Malo by sa jednať o štandardný web, ak sú informácie iba na sociálnych sieťach, musia sa dať pozrieť bez nutnosti prihlásenia.
  • Jedná sa o preteky typu „maratón“, iné typy budú zaradené, iba ak sa konajú na Slovensku (časovka, cyklistická jazda …). Výnimky len v odôvodnených prípadoch.
  • Preteky musia byť jednodňové, nie etapové.
  • Celá dĺžka trasy pretekov musí byť zjazdná na cestnom bicykli.

 

Aj po splnení vyššie uvedených podmienok si vyhradzujem právo na konečné rozhodnutie o pridaní alebo nepridaní navrhnutého podujatia do kalendára.