Termíny 2013

Začíname robiť update tabuľky s termínmi na sezónu 2013. Väčšinou sa jedná iba o nové dátumy, propozície budeme aktualizovať priebežne po ich vydaní organizátormi pretekov. Stav aktualizácie je popísaný na stránke každých pretekov v riadku Update. Ďalšie dôležité termíny – najmä dátumy platby štartovného – sú uvedené aj v zozname termínov.

Na základe viacerých žiadostí sme do kalendára pridali aj niekoľko zaujímavých pretekov v Taliansku a Švajčiarsku, po oznámení termínov ešte doplníme podujatia vo FrancúzskuSlovinsku a Poľsku. Z časových dôvodov sú všetky tieto preteky prelinkované iba na ich domovskú stránku, bez sumarizácie v slovenskom jazyku. Jedná sa hlavne o informáciu pre tých, ktorí neváhajú kvôli zážitku precestovať niekoľko stoviek kilometrov. Z veľkého výberu sme sa snažili vyselektovať podujatia so zaujímavými trasami a profilmi, ak poznáš dobré preteky, ktoré v tabuľke chýbajú, napíš nám.

Stránka prešla aj menšou kozmetickou zmenou vzhľadu, pod hlavičku sme umiestnili niekoľko cyklistických a jednu triatlonovú linku, pre priaznivcov Facebooku pribudlo na každej stránke tlačítko Zdieľať, v tabuľke s termínmi sa po nabehnutí kurzoru nad text km/hm zobrazia dĺžky trás na daných pretekoch.

  0 COMMENTS
Novinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Aktuality

Najbližšie podujatia

Najnovšie komentáre

Pre dobrú vec
Na kolesách proti rakovine

Mediálni partneri
šport
Sportreport

Partneri
DISCOVERcycling
Cyklo Tour
Probike
Fitkoníček
Vysočina Cycling
Velodrom Prešov

Podujatia
Leitha.Berg Radmarathon
Sereďmaratón
Säntis Classic
Glocknerkönig
St.Pöltner Radmarathon
Mondsee Radmarathon
Podroháčska časovka
Časovka Ivana Červenku na Zošku
Po stopách M. Rázusa
Krušnoton
Martinský cyklomaratón

Ligy
Východ Road Liga
Merida Road Cup
Trnavská cyklistická liga
Bratislava Region Cup
Župný pohár
RoadCup
Austria Top Tour
Consul Cup