Krušnoton 12.08.2017 – tlačová správa

Před 8 lety, zazněl v Krupské ulici první startovní výstřel Krušnotonu. Za velmi nepříznivého počasí vyrazilo na dvě trasy (150 a 250 km) tehdy nového a neznámého maratonu 159 skalních příznivců silniční cyklistiky, z nichž úctyhodných 124 závodníků protnulo v nelidských podmínkách cílovou pásku u Sportovní haly na Stínadlech. Byl to nečekaně krušný ročník – extrémní, a Krušnoton jím začal psát od roku 2010 svůj nezapomenutelný a dnes již legendární příběh.

 

Od prvního startovního výstřelu ujel již mnoho tisíc kilometrů. Zažil dosti krásných ročníků, ale projel též očistcem (povodně v roce 2010) i žhavým peklem (teplota 37 stupňů v roce 2015). Posbíral mnoho cenných zkušeností, a s každým dalším ročníkem nabírá nový a nový vítr do plachet. A nabírá jej především od vás, účastníků závodu. Vnímá a slyší vaší tepovou frekvenci nejen při stoupáních na Komáří vížku, Dlouhou louku či v závěrečném spurtu do cílové rovinky. Vnímá a slyší ji především z vašich reakcí, postřehů a nadšení, kterými jej celý rok oslovujete a vzýváte. Vnímá ji, absorbuje ji a vrací ji zpět v podobě závodu, který chce být jiný než většina ostatních maratonských podniků. V závodu, který je, a vždy bude, dělán především ❤.

VÍTEJTE NA KRUŠNOTONU.

Pro spousty z vás je Krušnoton výzvou k překonání sama sebe. Pro další je motivací k tréninku, pro někoho je zase vrcholem sezony. Krušnoton je závod, který je velmi pestrý. Najdete v něm vše, co patří k silniční cyklistice. Přejeme vám, aby jste si závod a jeho atmosféru i letos maximálně užili a až budete večer po závodě usínat a bilancovat nad jeho dalším ročníkem, aby jste byli plni pozitivních zážitků, nových přátelství a srdce, aby vám tlouklo radostí nad čistou krásou cyklistiky.

PS: … a nezapomeňte mu to dát po závodě zase vědět 🙂

(PR)

  0 COMMENTS
Novinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Aktuality

Najbližšie podujatia

Najnovšie komentáre

Pre dobrú vec
Na kolesách proti rakovine

Mediálni partneri
šport
Sportreport

Partneri
DISCOVERcycling
Cyklo Tour
Probike
Fitkoníček
Vysočina Cycling
Velodrom Prešov

Podujatia
Leitha.Berg Radmarathon
Sereďmaratón
Säntis Classic
Glocknerkönig
St.Pöltner Radmarathon
Mondsee Radmarathon
Podroháčska časovka
Časovka Ivana Červenku na Zošku
Po stopách M. Rázusa
Krušnoton
Martinský cyklomaratón

Ligy
Východ Road Liga
Merida Road Cup
Trnavská cyklistická liga
Bratislava Region Cup
Župný pohár
RoadCup
Austria Top Tour
Consul Cup