Cannondale Koloshop Krušnoton již za pár týdnů

Druhá srpnová sobota se blíží a spolu s ní roste i očekávání dalšího, již 5. ročníku nejnáročnějšího silničního cyklistického maratonu v České republice. 250 kilometrů s téměř 5 kilometry převýšení prověří vůli nejodolnějších mužů a žen na kolech. Jako v předchozích letech bude i tentokrát vše připraveno tak, aby si závodníci všeho druhu – profesionálové, hobíci i nejryzejší amatéři mohli prožít atmosféru velkého sportovního podniku. Samozřejmostí je vybavené zázemí závodu, čipová časomíra, doprovodné vozy, bohaté bufety, občerstvení, sprchy a příjemné posezení v cíli, tombola, suvenýr na památku a především krásná trať.

Krušnoton nechce být jen děsivým závodem s hrůzou nahánějícími parametry. Naopak, nabízí jedinečnou příležitost setkat se s těmi nejodolnějšími přímo na trati díky nabídce dalších dvou kratších tras o délce 180 km s převýšením 3500 metrů a 110 km s převýšením 1500 metrů. Je tedy otevřen všem, kteří si chtějí dokázat, že to dokáží.

Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je připraven v prostoru cíle velkého Krušnotonu malý Krušnotonek. Zváni tedy jsou i rodiče se svými ratolestmi, které musí umět jen jedno – udržet se na kole.

Novinkou letošního ročníku je Giro Lannutti, které na střední a dlouhé trati nahradí vrchařské prémie. Jde o měřený okruh v úseku Fláje – Klíny – Litvínov – Dlouhá Louka – Fláje o délce 41 km, který bude vyhodnocen v samostatné výsledkové listině.

Pořadatelé ze spolku Koloshop Krušnoton se těší na shledanou 9. 8. 2014 v Teplicích. www.krusnoton.cz

  0 COMMENTS
Novinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Aktuality

Najbližšie podujatia

Najnovšie komentáre

Pre dobrú vec
Na kolesách proti rakovine

Mediálni partneri
šport
Sportreport

Partneri
DISCOVERcycling
Cyklo Tour
Probike
Fitkoníček
Vysočina Cycling
Velodrom Prešov

Podujatia
Leitha.Berg Radmarathon
Sereďmaratón
Säntis Classic
Glocknerkönig
St.Pöltner Radmarathon
Mondsee Radmarathon
Podroháčska časovka
Časovka Ivana Červenku na Zošku
Po stopách M. Rázusa
Krušnoton
Martinský cyklomaratón

Ligy
Východ Road Liga
Merida Road Cup
Trnavská cyklistická liga
Bratislava Region Cup
Župný pohár
RoadCup
Austria Top Tour
Consul Cup